Як обрати клінінгову компанію у Львові й не пошкодувати?

Як обрати клінінгову компанію у Львові й не пошкодувати?

     Сучасний ритм життя практично не залишає часу на ведення господарства. Навіть невелике щоденне прибирання забирає дорогоцінний час, а вкупі з іншими домашніми справами, часу на себе практично не залишається. Тому й не дивно, що послугами клінінгових компаній користуються не тільки великі організації, але й пересічні громадяни. 

 

     Проте, як обрати фахівців, яким можна довірити прибирання свого житла, для отримання якісних послуг за розумні гроші? Пропонуємо вам розібрати це питання, щоб ваші інвестиції та очікування виправдали результат.

За якими критеріями слід обирати клінінгову компанію?

Імідж

     Нині послуги клінінгу пропонує безліч компаній. Першочергове беріть до уваги компанії, що мають власний чистий офіс.У діджиталізовану епоху, про фірму говорять соцмережі та сайт компанії. Жахливий, складний та незрозумілий сайт, одна із причин викреслити компанію із вашого списку. Фірми, що добре зарекомендувала себе — піклуватися про імідж і репутацію!

 

Рекомендації

     До сих пір професійними фахівців діляться з друзями й близькими. Дізнатися у вашого кола спілкування чи користувалися вони послугами клінерів, адже такий відгук завжди дасть правдиву оцінку та враження від співпраці! Також відгуки можна знайти в інтернеті, в першу чергу у соцмережах самої компанії, чи на спеціалізованих ресурсах.

 

Спектр послуг

     Зазвичай компанії надають різноманітні послуги — від миття вікон та догляду за прибудинковою територією до генеральних післяремонтних прибирань. Звісно, що більш вигідний та простий спосіб — доручити всі дії одній компанії, а не наймати декілька окремих.

 

Персонал

     Професійні компанії проводять обов’язкове навчання для своїх співробітників, адже чим обширніші знання та професійні навички, тим ефективніше прибирання та результат проведених робіт. Для роботи персоналу має мати брендований спецодяг, а не фартух з краківського. Також відрізняються техніка і  засоби, що використовують спеціалісти у порівнянні із тим, що стоїть на ваших полицях чи в магазині.

 

Ціни на послуги

     Перед тим як обирати фірму за вартістю послуг, огляньте та порівняйте ціни на ринку, дізнайтеся, від чого залежить ціноутворення. Низька ціна повинна відлякувати, а не викликати бажання купівлі. Занадто висока — зазвичай складається від впізнаваності, іміджу та репутації бренду. З доступних пропозицій вибирайте середню вартість послуг.

 

Що ховають за низькими цінами:

  • Інколи низька ціна супроводжується порівняно меншим обсягом робіт у порівнянні з іншими компаніями.
  • “Якісне прибирання” хочуть надати за допомогою дешевих побутових засобів, а не якісних професійних. Проте це ніколи не вдасться
  • Відсутність професійної техніки. Використання миючих порохотягів замість спеціалізованих клінінгових, швабри та ганчірки — замість пароочищувачів. І це далеко не весь список.
  • Непідготований персонал. Залучення осіб, що мають сумнівний вигляд, погано володіють українську чи хоча б російською мову, відсутність досвіду та навичок роботи у сфері клінінгу.

 

Етапи відбору клінінгової компанії

  1. Оберіть декілька фірм, що працюють у місті, беручи до уваги ціни, відгуки та репутацію. Зв’яжіться з менеджерами, та попросіть розрахувати приблизну вартість послуг. Пам’ятайте, ціни формуються в залежності від розміру приміщення, рівня забруднення та обсягу робіт!
  2. Визначте 1-2 компанії й домовтеся про зустріч, щоб фахівець оцінив стан приміщення, та обрав оптимальний вид прибирання, склав кошторис. Не забувайте дізнатися, яким чином здійснюється вивіз сміття з території.
  3. Якщо все влаштовує — складайте договір з компанією. У ньому має бути пункт про відшкодування, заподіяної шкоди працівниками у процесі роботи. Обов’язково переконайтеся, що такий пункт прописаний, адже це захист від наслідків некваліфікованості.
  4. Перед тим як персонал приступить до роботи, оцініть їх зовнішній вигляд, поведінку, техніку та хімічні засоби, наявність спецодягу. Коли прийде час прийняти роботу, зверніть увагу на важкодоступні місця, їхню чистоту та стан обробки вибагливих поверхонь.

 

Якщо ви хочете отримати якісну роботу та уберегти власне майно — підійдіть до вибору клінінгової компанії із відповідальністю, не бійтеся витратити час на цей процес. Щоб не викинути гроші на вітер та не розчаруватися у власному виборі — використовуйте знання, якими ми з вами поділилися.